سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

اره استخوان بر سوئدلینگهاوس

بار دیگر شاهد یکی از برند های ایتالیایی در بازار هستیم، که با تولید دستگاهی در سطح کیفیت بسیار بالا و مرغوبیت دو چندان برابر نسبت به دیگر تولیدات موجو در بازار، یکی از بهترین ها شناخته می شود. از جمله این محصولات اره استخوان بر سوئدلینگهاوس است که موفق به تولید و عرضه ی دو نمونه اره استخوان بر با نام SEG1800A و SEG1600A شده است. 

در توضیحی که می توان از این محصولات کرد ابتدا باید به دوام و مقاومت بالای این محصولات بپردازیم که طول عمر دستگاه را به حد قابل توجهی افزایش می دهد. از نام بردن این قابلیت ها، به پوشش بدنه اشاره می کنیم که از جنس آلومینیوم آنودایز می باشد. استفاده از این متریال در ساخت موجب شده تا دستگاه در برابر هر نوع خط و خش و ساییدگی مقاوم شود. همچنین بهره بردن از میز یا عرشه استیل نیز موجب می گردد تا کار برش به راحت ترین شکل ممکن انجام شود و سبب آلوده شدن گوشت در زمان مالیده شدن به میز نگردد. 

بکار گیری فناوری های روز در ساخت این تجهیزات، موجب پدید آمدن توانایی هایی در دستگاه شده که بهترین عملکرد را از برش برای کاربر برقرار می سازد. در کنار این تکنولوژی ها، swedlinghaus از استاندارد بودن اره استخوان بر ها نیز غافل نشده و با تمام علم و آگاهی به این کار، توانسته یکی از ماهر ترین تولید کنندگان شناخته شود که ایمنی در این محصولات تضمین شده است. 

البته نباید از  موتور پر قدرت، محافظ تیغه، برد کاهش دهنده فشار، تمیزی و نظافت راحت تر، محافظ داخلی موتور، سیستم توقف خودکار و …غافل شد، طوریکه سبب شگفتی خریدار در زمان رویت این کالا ها می شود. این دستگاه ها در طول تیغه، اندازه فک، عرض نهایی برش، سایز عرشه، وزن و غیره با هم متفاوت اند بنابراین در زمان خرید دقت نمایید که خواسته و نیاز شما از دستگاه در چه حد می باشد. 

در نظر داشته ایم تا این محصولات را در لیست توزیع فروشگاه خود قرار دهیم تا گامی موثر در جهت خرید آسان و آسوده برای کاربر برداشته باشیم. 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()