سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

همبرگر زن الکتروکار

همبرگر زن الکتروکار یک ابزار ساده و کاربردی برای تهیه همبرگر است که انجام این کار را در کوتاه ترین بازه زمانی و به کمک نیروی دست امکان پذیر می سازد. از آپشن ویژه این دستگاه سیار بودن آن است، یعنی بدون نیاز به انرژی برق و یا باتری قادر است تنها با هدایت اهرم تعبیه شده بر روی دستگاه کار تهیه برگر را انجام دهد. طوریکه می توانید دوستان خود را در طبیعت میهمان یک برگر خوشمزه کنید و یا در محیط های خانگی به روش کاملاً بهداشتی مجموعه ای از همبرگر های یکدست را تهیه نمایید و با پخت آنها یک وعده غذایی لذیذ را نوش جان کنید. 

مستحکم و مقاوم بودن این برگر زن ها را باید در پوششی بادوام و مقاوم از آلومینیوم و استیل دانست که حتی باعث شده تا از بابت نظافت نیز کار مصرف کننده راحت شود. این متریال ضامن بهداشت مواد غذایی شماست! چرا که در تماس با گوشت دچار واکنش پذیری نشده و همین موضوع موجب می شود تا هیچ گونه آلودگی و یا تغییر در مزه آن به وجود نیاید. البته قابل توجه است که برخورد نداشتن گوشت با دست نیز از جمله عوامل دیگر در جلوگیری از بروز میکروب و یا باکتری به آن نیز خواهد بود.

تولیدات الکتروکار را باید در سه مدل دسته بندی کرد که قادر به ارائه برگر هایی با قطر 10، 13 و 15 سانتی متر می باشند. همبرگر زن های الکتروکار از ساده ترین برگر زن های موجود در بازارند که با عملکرد دستی خود و بدون نیاز به انرژی برق در هر شرایط و موقعیتی قابل استفاده اند. همین موضوع این دستگاه ها را از بابت قیمت در دسته بندی ارزان قرار داده که با توان مالی کم می توانید برای خرید آن ها اقدام نمایید.

استفاده این دستگاه برای کسب و کار های کوچک بهترین بازخورد را برای شما در پیش دارد که برای خرید آن می توانید از فروشگاه فیدار اقدام نمایید. خرید از این مجموعه بزرگ و معتبر با بهترین و رقابتی ترین قیمت در نظر گرفته شده که کاربران گرامی می توانند با توجه به شرایط خود به روش حضوری و غیر حضوری اقدام نمایند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()