سبد خرید 0

تعمیر اره استخوان بر امگا

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 17 آذر 1399 در ساعت 15 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در سال ها پیش دو شرکت مینروا و امگا در هم تلفیق شده و با هم شرکت امگا مینروای ایتالیایی را به وجود آورده اند که متقاضیان ایرانی نام های این شرکت را به گوش شنیده اند که اعم از اره استخوان بر مینروا ایتالیایی، اره استخوان بر امگا ایتالیایی و اره استخوان بر امگا مینروا ایتالیایی می باشد. اره استخوان بر امگا یکی از حرفه ای ترین و پر فروش ترین دستگاه آشپز خانه صنعتی می باشد که با توجه به نیاز مشتریان دارای سایزهای مختلفی می باشد. اره استخوان بر امگا مینروا که در کشور ایتالیا به تولید میرسد دارای امکانات کاربردی فراوانی می باشد که باعث سرعت بخشیدن به کار و بالا رفتن خروجی دستگاه می شود.

مشابه این دستگاه درایران نیز به تولید رسیده است که با نام اره استخوان بر امگا صدصنعت آرا روانه بازار شده است که از نظر کیفیتی دارای مقاومت بالایی می باشد این محصول دارای ایمنی کار بالایی می باشد و برای در نظر گرفتن این موارد قطعاتی را در دستگاه تعبیه کرده اند که مانع از بروز خطر ها و خسارات میشود و باید در حین کار از این ابزار استفاده کرد تا ایمنی دستگاه رعایت شود.

اره استخوان بر مینروا نسبت به اره استخوان بر امگا صد صنعت آرا از قیمت بالاتری برخوردار است. ولی کیفیت و مقاومت دستگاه اره استخوان بر امگا ایرانی کاملا مشابه دستگاه اره ماهی بر امگا ایتالیایی می باشد. این محصولات دارای بدنه و تیغه ضد زنگ می باشند که برای رعایت بهداشت مانع شستشوی دستگاه نمی شود. اره های قصابی در دو نوع ایستاده و رو میزی به تولید رسیده است که متقاضیان طبق نیاز و محیز کار خود محصول مورد نظر را انتخاب کرده و خریداری می نماید. از این دستگاه ها در قصابی ها، کارخانجات تولید گوشت و پروتئین، سوپر گوشت ها، کشتارگاه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه ها حتی توانای برش گوشت های منجمد را نیز دارد.

تعمیر  دستگاه اره استخوان بر امگا

در زیر مواردی را که ممکن است برای دستگاه شما به وجود آید را بیان میکنیم:

  1. روشن نشدن دستگاه: در زمانی که دستگاه روشن نمیشود احتمالی مبنی بر اینکه کلید روشن خاموش، در حالت روشن نمی باشد و یا کابل برق دستگاه مشکلی دارد با رفع کردن و یا پریز برق خراب شده باشد که با تست این موارد اگر مشکل دستگاه حل شد که هزینه های اضافی از بین میرود و در غیر این صورت باید به نمایندگان خدمات پس از فروش که دارای تجربه بالای در تعمیر اره استخوان بر امگا مراجعه نمایید.
  2. کند شدن تیغه: در حالتی که تیغه کند میشود برای اینکه از تیغه تیزی بهره مند شوید باید تیغه را عوض کنید که این مورد را باید به متخصصین این محصولان بسپارید. برای این که این دستگاه به طور مدام در حال برش سخت ترین استخوان ها است
  3. شکستن تیغه: در زمانی که شما با فشار دادن گوشت یا استخوان به سمت تیغه و اینکه تیغه کند باشد باعث میشود تیغه اره استخوان بر بشکند که میتوان این را نیز در نظر گرفت که تیغه با سرعت بالای دستگاه در حال برش است و شما استخوان را به سمت ایغه فشار دهید نیز باعث به وجود آمدن این مورد می شود که شما دیگر نمی توانید گوشت یا استخوانی را برش دهید زیرا که تیغه ای وجود ندارد تا این برش را انجام دهد.
  4. خاموش شدن اتفاقی دستگاه: برای این مورد میتوان به برق دستگاه اشاره کرد و باید دانست زمانی که برق دستگاه قطع میشود آن هم وسط کار مشکل جدی است و باید حتما دستگاه را نزد متحصیصن حرفه ای که در این زمینه مشغول به کار هستند برد تا آنها با تجربه و دانشی که از دستگاه و حین کار با آن در یافت کرده اند استفاده کرده تا این مشکلات رفع شود.
  5. گیر کردن تیغه: شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد که در حال برش هستید که در یک لحظه تیغه گیر میکند و در آن لحظه نمیدانید چه کاری کنید، ما به شما کمک میکنیم تا به این مشکل را پشت سر گذاشته و بتوانید حدالامکان سعی کنید تا خسارت های کمتری به دستگاه وارد شود. پس با ما همراه باشید تا این مشکل را با کمک هم دیگر حل کنیم؛ در این حالت شما اولید کاری که باید بکنید این است که دستگاه را کاملا خاموش کنید تا از فشار بالایی که به دستگاه وارد می شود کم کرده و مانع خسارت بیشتر شوید، سپس تیغه را آزاد کنید و سعی کنید با آرامش تمام تیغه را در محل گیرده جدا کنید این که تیغه گیر کند چند دلیل داد که میتوان به گیر کردم مواد گوشتی در بین تیغه های اره و یا وقت یتیغه در معرض فشار قرار گردفته باعث کج شدنش میود که در حنگام برش با کوچک ترین حرکت این تیغه گیر میکند در صورتی که نتونستید این مرحله را پشت سر بگذارید بیشتر از آن به دستگاه فشار نیاورید بلکه دستگاه را به متخصصان مجربی بسپارید که توانای بالای در تعمیر این محصولات دارند.
  6. تاب بر داشتن تیغه: در هنگامی که عملیات برش را با فشار بالا انجام میدهید باعث تاب برداشتن اره می شود که این به نوعی هم خطرناک است و هم سبب خرابی بیشتر این دستگاه میشود پس با مشاهده این حالت سریعا به متخصصیص مجرب آن دستگاه مراجعه کنید.

خرید اره استخوان بر امگا مینروا

با در نظر گرفت این مورد که شرکت امگا ایتالیایی اغلب محصولات خود را با اسم مینروا تولید می کند از در ایران این محصول را بیشتر با نام اره استخوان بر امگا ایتالیایی می شناسند. متقاضیانی که قصد خرید محصولات با کیفیت ایتالیایی دارند یا باید نمونه های ایتالیایی را خرید کنند یا باید به خرید محصولاتی ایرانی به نمونه ای ایرانی رضایت بدهند. طبیعتا باید انواع اره گوشت بر های ایرانی از نظر قیمت دارای قیمت مناسب تری باشند. در نظر داشته باشید که با خرید متنوع از اره قصابی در حالی که میتوان از آن برای برش دادن گوشت منجمد و غیر منجمد استفاده کرد میتوان به عنوان اره ماهی بر و مرغ بر نیز بکار برد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()