سبد خرید 0

تعمیر کالباس بر سیرمن

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 8 تير 1400 در ساعت 12 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کالباس بر از دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که حضورش بسیار الزامی و تاثیر گذار است. با ما همراه باشید تا با یکی دیگر از بهترین و محبوب ترین برند های کالباس بر ایتالیایی را به شما معرفی کنیم.

کالباس بر سیرمن از دستگاه هایی میباشد توسط تولید کنندگان ایتالیایی به تولید و روانه بازار شده است. این دستگاه در تعداد بسیار با تفاوت های کاربردی و جالب طراحی و تولید شده اند. با ما همراه باشید تا با سایر محصولات این شرکت معتبر آشنا شوید.

این محصولات در طراحی های متنوعی به تولید رسیده اند، آنها در دو نوع اتوماتیک و دستی به داخل کشور واردات شده اند. قطر تیغه هر دستگاه نسبت به نیازهای متقاضیان متفاوت است. این قطر تیغه ها از:25 سانتی، 27.5 سانتی،30 سانتی و 35 سانتی تشکیل می شود که هر کدام پاسخ گوی نیاز اصناف های مختلفی می باشد.

با انواع کالباس بر سیرمن آشنا شوید که طبق عملکرد کالباس بر دستی و اتوماتیک با درنظر گرفتن طول تیغه به ترتیب و به صورت مختصر شرح دارده ایم.

انواع کالباس بر سیرمن

  • کالباس بر سیرمن اسمارت 250 تک فاز: این دستگاه همانطور که از اسمش پیداست مجهز به تیغه ای با قطر 25 سانت که از ضخامت 13 میلی متری برخوردار است و برق مصرفی آن تک فاز است. نا گفته نماند که این محصول از بدنه ای با آلیاژ آلومینیوم آنودایز شده بهرهمند شده که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد. قطعات این دستگاه نیز از این آلیاژ پیروی میکند. این محصولات به دلیل ارتباط مستقیم با مواد غذایی باید ار بهداشت بالایی برخوردار باشن و نظافت آن ها به صورت مداوم انجام پذیرد. برای جلو گیری از داغ کردن موتور تهویه ای بر روی موتور نصب شده تا در شرایط کار مستمر و سخت موتور داغ نکند و نسوزد. صندلی این دستگاه بسیار روان می باشد که کار اسلایسر کردن کالباس ها را آسان تر میکند. دارا بودن تیز کن تیغه از مزایای می باشد که بسیار کاربردی است. ابعاد این دستگاه به ظاهر کوچک است اما با این ابعاد می تواند بهتر و مناسب ترین برش ها را به ارمغان آورد. تیغه با زاویه 25 درجه سبب شده تا برش راحت تر را اپراتور تجربه کند و از طرفی نقش چشم گیری بر سرعت عمل دستگاه دارد.
  • کالباس بر سیرمن میرا 275 تک فاز: این دستگاه از بدنه و قطعاتی این محصول از آلومینیوم آنودایز شده می باشد که میتوان گفت از مقاومت بالای نسبت به آهن در برابر آب برخوردار است. برای نظافت کامل دستگاه در حین طراحی فضای کافی در پشت تیغه بین تیغه و موتور تعبیه شده تا اپراتور به آسانی بتواند تمامی نقاط دستگاه را نظافت کن، این امر سبب شده تا میکروب و باکتری جایی برای رشد نداشته باشند. این محصولات از دسته محصولات صنعتی به شمار می روند به همین دلیل باید در شرایط سخت بهترین بازخورد را از خود به نمایش بگذارند برای پشتیبانی و حمایت این دستگاه، شرکت تولید کننده تهویه ای بر روی موتور نصب کرده تا در شرایط سخت کاری مانع از داغ کردن موتور شود. ضخامت تیغه این دستگاه 13 میلی متر می باشد که با میتوان با این ضخامت تضمین کرد که بهترین برش ها را خواهد ارائه دهد. صندلی متحرک این کالباس بر از روان بودن و سرعت عمل بالایی برخوردار می باشد. از جالب ترین ویژگی در طراحی این دستگاه میتوان به پیچ های استیل ضد زنگ آن اشاره کرد. تیز کن تیغه از ویژگی های مهم و کاربردی می باشد که میتواند تاثیر چشم گیری بر برش بهتر داشته باشد.
  • کالباس بر سیرمن میرا 300 تک فاز: بدنه و قطعات مقاوم و مستحکم این دستگاه از بهترین آلیاژ آلومینیوم که آنودایز شده است به تولید رسیده از مقاومت خوبی نسبت به آهن در برابر آب و رطوبت دارد این خبر خوشی است که شما به کمک این آلیاژ میتوانید به راحتی و در آسایش بدون نگرانی از زنگ زدن دستگاه خود را نظافت کنید تا بهداشت دستگاه رعایت شود. طراحی این دستگاه به طوری شکل گرفته که برای نظافت دقیق محصول خود منافذ یا قسمت هایی که امکان دسترسی وجود ندارد را امکان پذیر کرده است از مهم ترین نقاط آن میتوان به فاصله بیت تیغه و موتور اشاره کرد که با این فاصله به وجود آمده به راحتی میتوانید نظافت این نقاط را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. تهویه ای که بر روی موتور نصب شده است در هنگام کار مستمر که ممکن است موتور داغ کند و به آن فشار وارد شود با این تهویه مانع از این داغ کردن میشوید. ضخامت تیغه در این دستگاه 13 میلی متر می باشد که با این ضخامت میتوان برش های بهتر و مقاوم تری را در نظر داشت. صندلی این دستگاه با کمک دسته صندلی به نرمی جا به جا می شود و این روان بودن همه و همه بر میگردد به طراحی دقیق و با کیفیت که انجام شده است. برای این که پیچ های آن زنگ نزنند جنس آن ها را از استیل ضد زنگ طراحی و تولید کردن تا برای باز و بسته کردن پیچ ها از روان بودن خاصی برخوردار باشد. تیز کن خودکار از دیگر ویژگی های می باشد که میتوان اپراتور را در شرایطی که نیاز به تیز کردن تیغه است همراهی نماید. جثه کوچک این دستگاه توانسته مخاطبین را با این برش های دقیقی که به عمل میآورد حیرت زده کند. زاویه قرار گیری تیغه بستگی به عملکرد دستگاه دارد و با این زاویه 25 درجه ای میتوان کالباس، ژامبون و ... را به راحتی برش دهد.
  • کالباس بر سیرمن افقی لئوناردو 350 تک فاز: این دستگاه با طراحی متفاوتی که دارد میتوان گفت از توانایی بالایی برخوردار است. این طراحی به گونه ای می باشد که کالباس بر به صورت کامل افقی بر روی صندلی مینشیند و تیغه کاملا عمودی آماده برش است با این وجود می توان به روان بودن چشم گیر صندلی اشاره کرد. ضخامت این دستگاه تا 25 میلیمتر میرسد که میتوان انواع ژامبون ها استیک ها و حتی گوشت نیمه منجمد را به راحتی و بدون ذره ای فشار به دستگاه آنها را برش دهد و جنس این تیغه از استیل ضد زنگ می باشد که میتوان گفت که بر تیز بود آن می افزاید. عملکرد این دستگاه به صورت دستی می باشد. در طراحی این دستگاه شگفت انگیز هر چه بگویی باز هم کم است. یکی از تیغه بدون سوراخ مرکزی برای نظافت راحت تر دستگاه که با این طراحی شرکت سیرمن نشان داده که چقدر برای تمیزی محصولات خود ارزش قائل می شود. در تولید این دستگاه ایده آل از تمامی استاندارد های ایمنی و بهداشتی استفاده شده و در حین طراحی نیز به آنها دقت شده تا به بهترین شکل آنها را رعایت کنند.
  • کالباس بر سیرمن پالادیو 350 تاپ تک فاز: این دستگاه از طراحی شگفت انگیزی برخوردار می باشد به نوعی که خبری از تیزی لبه ها و یا پیچ های دستگاه نمی باشد و این موضوع سبب شده تا نظر بسیاری از متقاضیان به این دستگاه جلب شود. وقتی می خواهید کالباس را اسلایس کنید متوجه روان بودن صندلی می شوید که این امر به اپراتور کمک میکند تا به بهترین شکل ممکن عملیات برش را انجام دهد و حتی میتواند از سرعت عمل بالایی برخوردار باشد. فاصله بیت تیغه و موتور آن تا حدود 49.5 میلی متر میرسد که برای نظافت میتوان گفت فضای کافی در نظر گرفته شده است. زاویه قرار گیری این تیغه 35 درجه می باشد که توانایی برش های سخت تری را هم دارد. تمامی دسته ها و دسته تنظیم ضخامت کالباس نیز از جنس آلومینیوم می باشد که به شیک بودن دستگاه می افزاید. پایه های این دستگاه از جنس آلومینیوم با پلاستیک ضد لغزش می باشد که لرزش دستگاه را در حین کار می گیرد. کلید دستگاه از جنس استیل ضد زنگ با رعایت استاندارد IP67 می باشد که مانع از نفوذ آب و رطوبت به داخل می باشد.
  • کالباس بر سیرمن پالادیو 350 اتوماتیک تک فاز: همانطور که از اسم محصول مشخص است این دستگاه مجهز به عملکرد اتوماتیک می باشد که اغلب از آن برای هتل ها، بیمارستان ها، رستوران ها و ... استفاده میشود این دستگاه دارای قابلیت های کاربردی می باشد که میتوانیم در ادامه به آن بپردازیم. طراحی ظاهری این دستگاه سبب جذب مخاطبین بسیاری به آن شده اند این محصول از کاربردی ترین دستگاه ها در نوع خود می باشند. برای نظافت دستگاه تمامی مسیر ها و منافذ ها آزاد می باشد تا شما به راحتی بتوانید تمامی نقاط دستگاه را نظافت کنید این مورد سبب میشود که هم طول عمر دستگاه شما بالا برود و هم سلامت مصرف کنند گان شما تضمین شود که در نتیجه می توان گفت این روش سبب جذب مشتریان بیشتری به اصناف شما می باشند چرا که تمیزی و نظافت از اصلی ترین ویژگی تغذیه سالم است. این محصول امکاناتی همچون محصول بالایی دارد که ما به اختصار بیان می کنیم. تمامی دسته ها و حتی دسته تنظیم ضخامت برش نیز از جنس آلومینیوم می باشد که سبب جذابیت بیشتر دستگاه شده است. پایه های این دستگاه از آلومینیوم می باشد که با پلاستیک ضد لغزشی که دارد قابلیت تنظیم را فراهم می سازد. با این که این دستگاه به صورت اتوماتیک فعالیت دارد اما می توان آن را به صورت دستی تغییر دارد و با کمک دست اسلایس زد. ضخامت این تیغه تا 23 میلی متر می رسد که کلید های این دستگاه از استیل ضد زنگ می باشد که از نفوذ آب به داخل قسمت موتوری دستگاه جلوگیر می کند. تعبیه شده فن خنک کننده بر روی موتور دستگاه و اسلایس گوشت یخ زده تا دمای 12 درجه سانتی گراد برا این دستگاه تعیین شده این که به کاربردی بودن آن می افزاید. با خرید این دستگاه میتوانید به 40 برش در هر دقیقه برسید که کمک شایانی در عملکرد اصناف ها دارد.
  • کالباس بر سیرمن پالادیو 350 اتوماتیک مخصوص گوشت فریز تک فاز: این نوع کالباس بر دارای عملکردی اتوماتیک با قابلیت های منحصر به فردی می باشند که میتوان گفت این از جذبه بخصوصی برخوردار است. طراحی زیبا و شکیل این دستگاه نشان دهنده طراحان مجربی می باشد که با تمام خالقیت آن را طراحی و در دست تولید داده اند. با قرار دادن کالباس و روشن کردن دستگاه میتوانید حس کنید که چقدر صندلی کالباس بر سیرمن روان کار میکند. که این امر حس دل چسبی به اپراتور دستگاه میدهد. درست است این دستگاه اتوماتیک نیاز به اپراتور ندارد اما نیاز دارد که کسی نظاره گر روال کار کرد دستگاه باشد. فاصله قابل ملاحظه ای بر روی نظافت دستگاه در بیت تیغه و موتوری دستگاه وجود دارد تا دقت در نظافت دستگاه و رعایت بهداشت آن بالا رود. تیز کن از دیگر قابلیت های کاربردی یک کالباس بر خوب به شمار می آید. کلید های استیل ضد آب، فن خنک کننده بر روی موتور، تیغه ای با ضخامت 23 میلی متر، زاویه قرار کی ری و نصب تیغه 35 درجه، توانای 40 برش در هر دقیقه، مجهز به نگهدارنده مواد بر روی صندلی، اسلایس گوشت یخ زده تا دمای 12 درجه سانتی گراد و در آخر میتوان به امکان دستی کردن دستگاه اشاره کرد، مواردی که در بالا ذکر شده تماما از قابلیت های چشم گیر و کاربردی این دستگاه به شمار می آید.

تعمیرات کالباس بر سیرمن

هر دستگاه به مرور زمان نیاز به سرویس کردن دارد و اما برخی نیاز به تعمیر دارند. برای تعمیر کالباس بر سیرمن باید به نمایندگی معتبر کالباس بر سیرمن مراجعه کنید.
شرکت فیدار از معتبر ترین نمایندگان کالباس بر سیرمن در تهران می باشد که در صورت نیاز به تعمیر کالباس بر سیرمن خود و یا خرید قطعات آن میتوانید با ما تماس گرفته و در صورت نیاز میتوانید به آدرسی که در انتهای صفحه اصلی سایت نمایش داده شده مراجعه نمایید.
برای تماس با این شرکت میتوانی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:
دفتر مرکزی: 02166055298 - 09126236126 - 09128008209
نمایندگی غرب : 02144870324 - 02144870995
نمایندگی شرق : 02177089678 - 02177084273

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()