سبد خرید 0

درباره چرخ گوشت امگا ایرانی بیشتر بدانید

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 5 آبان 1399 در ساعت 17 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چرخ گوشت امگا صد صنعت آرا تولید ایران می باشد که با توجه به محصولات امگا ایتالیایی توانسته محصولاتی تولید کند که مشابه دستگاه های این شرکت باشد. شرکت امگا صد صنعت آرا در تلاش است تا در ساخت دستگاه های خود از امکانات ویژه محصولات امگا ایتالیایی استفاده نماید و دستگاه های خود را با قیمت مناسب برای هم وطنان خود به بازار ارائه میکنند. با استفاده از طراحی و ساختار امگا ایتالیایی شرکت امگا صد صنعت آرا توانسته دستگاه هایی را روانه بازار کند که دارای طرفدارهای زیادی است و جز دستگاه های پر فروشی میباشد زیرا که این محصولات با کیفیت بالایی تولید شده و به بازار فروش عرضه می شود. استقبال بی نظیر متقاضیان این دستگاه به نوعی است که کمتر کسی به خرید دستگاه ایتالیایی روی می آورد.
این دستگاه در مقایسه با محصولات ایتالیایی به گونه ای است که از نظر ظاهر و ساختار مشابه می باشد ولی از نظر قطعات محصول ایرانی فقط تیغه پنجره آن ها ایتالیایی و ما بقیه قطعات ایرانی و محصول ایتالیایی با قطعات ایتالیایی می باشد. مورد بعدی از نظر هزینه متفاوت است زیرا تولید ایرانی مشکل واردات و هزینه گمرک ندارد ولی تولید ایتالیا با هزینه بالای گمرک واردات مواجه میشود که این مالیات در قیمت دستگاه ها بی تاثیر نمیباشد و باعث بالا رفتن قیمت این دستگاه خارجی می شود و نسبت به این موضوع بسیاری از طرفداران شرکت امگا ایتالیایی به شرکت امگا صد صنعت آرا روی آورده اند.
محصولاتی که در این مجموعه به تولید می رسد. در دو سایز تیغه و پنجره اعم از 22 و 32 در مدل های مختلف تولید می کند. که دارای پروتکل های بهداشتی می باشد و با بهترین کیفیت گوشت را چرخ می کند.

چرخ گوشت رومیزی امگا TE22چرخ گوشت امگا TE22 این دستگاه دارای قدرت موتور 1.5 کیلو وات معادل 2 اسب بخار که نشانگر سرعت و قدرت بالای این دستگاه می باشد. الکتروموتور با نیروی چرخش بالا در لحظه شروع راندمان 270 کیلوگرم در یک ساعت که کمک می کند تا در زمان صرف جویی شود. یکی از امکانات جالب ترین و کاربردی ترین ویژگی چرخ گوشت امگا میتوان به دنده چرخش معکوس آن اشاره کرد. شرکت امگا ایرانی الویت های کاری خود را بر پایه ایمنی در کار تعیین کرده است تا در هنگام کار با دستگاه دستان اپراتور در برابر خطرهای احتمالی ایمن باشد. همانطور که در بالا مطالع کردید این دستگاه دارای تیغه پنجره ایتالیایی می باشد. مجموعه قطعات گولویی کاملا از جنس استنلس استیل می باشد. جنس خود بدنه از آلومینیوم آلیاژی می باشد. مجهز به گلویی متحرک برای نگهداری در یخچال، که گوشت های باقی مانده چرخ شده خرتاب شود. طراحی زیبا و مدرن به دشما این امکان را میدهد تا با خیال راحت از این دستگاه در آشپزخانه ها با نمای دید باز مشغول به کار شد بدون اینکه از کلاس کاری شما بکاهد. وزن دستگاه 36 کیلوگرم که میتوان گفت حمل دو نفره آن به شدت آسان می باشد.
چرخ گوشت امگا TE32: توان موتوردر این دستگاه 2.2 کیلو وات معادل 3 اسب بخار می باشد. دارای قدرت بالا با نیروی فیزیکی بالا در لحظه استارت می باشد. راندمان این محصول 500 کیلوگرم در یک ساعت این دستگاه دارای دنده چرخش معکوس که در مواقع گیر کردن گوشت باعث آز شدن مسیر گلویی باز شود و به دستگاه فشار وارد نشود. برای این شرکت مهمترین امکانات دستگاه ایمن بودن آن است تا درمواقع کار با دستگاه خطرات جبران ناپذیری اتفاق نیفتد. این شرکت برای بالا رفتن کیفیت چرخ کردن از تیغه و پنجره ایتالیایی ادر تولیدات خود استفاده کرده است. جنس بدنه این دستگاه از آلومینیوم آلیاژی و جنس مجوعه قطعات گلویی از استیل استنلس می باشد. در شمانی که بعد چرخ کردن گوشت باقی مانده گوشت در گلویی می ماند که میتوان به کمک گلویی متحرک کال گلویی را جدا کرد و در یخچال نگهداری کرد. طراحی مدرن و زیبا دستگاه باعث شده تا نظر بیشتر مخاطبین خود را جلب کند. وزن این دستگاه 63 کیلوگرم می باشد که نشان دهنده وزن سنگین آن است.
چرخ گوشت امگا SE32: چرخ گوشت امگا 32SE دارای قدرت موتور این دستگاه 2.2 کیلو وات معادل 3 اسب بخار می باشد. این محصول با وجود راندمان 500 کیلوگرم در یک ساعت جز قوی ترین دستگاه های این شرکت می باشد که با کیفیت بالا گوشت ها را چرخ میکند. این محصول مجهز به دنده چرخش معکوس می باشد که در لحظه گیر کردن گوشت ها با دنده معکوس می توان این مسدودیت را رفع کند. مجهز به محافظ دست جهت ایمنی کار که در هنگاه کار کردن با دستگاه نگران خطرات احتمالی نباشید. این دستگاه دارای تیغ و پنجره ایتالیایی و جنس مجموعه کامل گلویی از استنلس استیل و جنس بدنه از استیل ضد زنگ تولید شده تا در محیط های مرطوب به راحتی و بدون نگرانی بتوان استفاده کرد. گلویی این محصول به صورت متحرک می باشد که این یک پوئن مثبت برای شما عزیزان است زیرا که در مواقع ای که گوشت را چرخ کرده اید مقداری از گوشت در حاشیه های گلویی باقی می ماند که شما میتوانید با استفاده از گلویی متحرک آن را درون یخچال نگهدارید تا هم گوشت باقی مانده فاسد نشود هم تیغه و پنجره در محیط خنگ یخچال تیز بماند. طراحی مدرن و زیبا این محصول باعث شده تا نظر بسیاری از متقاضیان را به خود جلب کند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()