سبد خرید 0

قیمت چرخ گوشت الکتروکار

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 15 مرداد 1398 در ساعت 16 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چرخ گوشت الکتروکار

چرخ گوشت الکتروکار دارای تنوع بسیاری در اندازه و مدل است. این چرخ گوشت به سه دسته تقسیم می شوند. دسته بندی آن بر اساس نوع پنجره و تیغ دستگاه چرخ گوشت می باشد. البته یکی دیگر از مواردی که در تقسیم بندی این برند موثر است میزان بازدهی آن است که بر اساس ساعت تعیین می گردد. قیمت چرخ گوشت الکتروکار با توجه به کارایی بالایی که دارد بسیار مناسب می باشد. توان خرید کاربران برای تهیه این دستگاه به دلیل قیمت پایین، بیشتر است.بنابراین به دلیل داشتن متقاضی بالا برای خرید این محصول، در زیر به شرح انواع آن خواهیم پرداخت.

انواع چرخ گوشت الکتروکار

چرخ گوشتهای الکتروکار دارای چندین تقسیم بندی هستند. آنها را می توان بر اساس شکل ظاهر، نوع موتور و قدرت آن، تیغ و پنجره و بازدهی تقسیم بندی نمود. در زیر به شرح آنها می پردازیم.


انواع چرخ گوشت الکتروکار از لحاظ شکل ظاهر:
چرخ گوشت رومیزی ( ایستاده و خوابیده)
چرخ گوشت ایستاده
• چرخ گوشت مبله

تقسیم بندی چرخ گوشت از لحاظ نوع موتور:
از لحاظ نوع موتور، چرخ گوشت الکترو کار را می توان به دو دسته تقسیم نمود.
چرخ گوشت تسمه ای الکتروکار: (شامل چرخ گوشت های ایستاده)
چرخ گوشت گیربکسی: (شامل سه گروه چرخ گوشت ایستاده ، رومیزی و چرخ گوشت مبله) |

تقسیم بندی چرخ گوشت از لحاظ تیغ و پنجره:
تیغ و پنجره ی چرخ گوشت الکتروکار دارای سایز های مختلف است. این سایزها بنا به نوع کاربردشان انتخاب می گردند. پس به هنگام خرید چرخ گوشت الکتروکار حتما به این نکته توجه نمایید.
شامل تیغ و پنجره این برند شامل: سایز 12 ، تیغ و پنجره ی سایز 22 ، سایز 32 ، سایز 32 به 42 و سایز 42 و سایز 52 می باشد.
نکته: (پنجره ی تیغ 32 به 42 به معنی ورودی 32 و خروجی 42 است که بازدهی آن نسبت به چرخ گوشت 32 الکتروکار بالاتر و صنعتی تر است)

تقسیم بندی چرخ گوشت از لحاظ قدرت موتور:
چرخ گوشت صنعتی
چرخ گوشت نیمه صنعتی
که توان موتور در این مدل از 1 اسب تا 15 اسب تقسیم می گردد. شایان ذکر است که بدانید بالاترین بازدهی در چرخ گوشت صنعتی الکتروکار به چرخ گوشت الکتروکار مدل EC-10 مربوط می شود. این دستگاه دارای بیشترین بازدهی با بالاترین قدرت موتور در سایز 52 می باشد.قدرت موتور آن برابر با 15 اسب و بازدهی در ساعت شامل 4000 کیلو گرم است. از ویژگی های بارز این چرخ گوشت صنعتی می توان، تیغ و پنجره آلمانی و بدنه استیل آن را نام برد.

 

تقسیم چرخ گوشت الکتروکار بر اساس بازدهی:
بازدهی چرخ گوشت اصولا بر اساس ساعت تعیین می گردد.
برخی مدلها مانند EC-017 دارای پایین ترین بازدهی هستند. زیرا از آنها در کارگاه های کوچک و رستوران ها استفاده می گردد. مدل EC-017 مناسب برای مصارف خانگی و فست فودها نیز می باشد.
با در نظر گرفتن این موضوع که برای پخت و پز و تسهیل آشپزی بانوان ایرانی، دستگاه های غذا ساز نظیر چرخ گوشت به وجود آمدند. شرکت الکتروکار به این فکر افتاد که چرخ گوشت هایی طراحی و روانه بازار کند که رومیزی هستند و رفاه بیشتری برای کاربر به ارمغان می آورند. این چرخ گوشتها به دلیل کاربرد خانگی و مصارف کارگاه های کوچک دارای قیمت مناسبی می باشند.


چرخ گوشت الکتروکار 12
یکی از زیباترین طراحی ها در چرخ گوشت ها مدل 12 الکتروکار است. این مدل دارای بدنه ی بسیار زیبا و کاربردی است. پوشش آن از استیل می باشد. این ویژگی سبب افزایش بهداشت و شست و شوی آسان دستگاه می شود. اگر توجه کنیم و به یاد داشته باشیم در زمان گذشته و به هنگام استفاده از چرخ گوشت، هیچ گاه نتیجه دلخواهمان را به دست نمی آوردیم. چرا که یا دستگاه قدرت کارکرد طولانی را نداشت و باید استراحت می کرد و یا اینکه به دلیل عدم کیفیت در کارایی، رضایتمان جلب نمیشد. خاموش کردن دستگاه سبب خستگی و بی حوصلگی کاربر می شد و این خود زمان بییشتری نیز صرف می کرد. با یادآوری این مطلب باید بگویم که خاطره خوبی از چرخ گوشتهای خانگی در ذهن نداشتیم. ولیکن همه ما این نیاز را در خود حس می کردیم که وجود یک چرخ گوشت در هر خانه ای لازم است. الکتروکار با تولید انواع مختلف چرخ گوشت با بازدهی و قدرت های متفاوت توانست نیاز بسیاری از افراد را تامین نماید.با خرید دستگاه های تولید شده در این کارخانه دیگر نگرانی جهت صرف زمان بسیار برا چرخ کردن گوشت نداشته باشید. میزان بازدهی این دستگاه ها مناسب هر صنفی می باشد. تولید چرخ گوشت های خانگی در این شرکت نیز رضایت بسیاری از کاربران، به خصوص بانوان را جلب نموده است.

چرخ گوشت الکتروکار مدلEC-10 چرخ گوشت الکتروکار مدل EC۱۰
پر فروش ترین چرخ گوشت الکتروکار: مدل EC-10 از پر فروش ترین مدل های چرخ گوشت الکتروکار می باشد. مدل EC-10 به چرخ گوشت طرح مینروا معروف است. این چرخ گوشت طرح ایتالیایی در بیشتر سوپر گوشتها مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل بازدهی ایده الی برابر با 300 کیلو گرم در ساعت دارد. برای سوپر پروتئینی ها دستگاهی که می تواند هم نیازشان را برطرف کند و هم قیمت مناسبی داشته باشد همین مدل است. سیستم موتور چرخ گوشت الکتروکار EC10 به شکل گلویی متحرک گیربکسی است. گیربکس آن تایوانی بوده و قدرت موتوری برابر با 2 اسب بخار است که بازدهی برابر 300 کیلو گرم در ساعت را ایجاد می کند.


چرخ گوشت 32 الکتروکار

چرخ گوشت 32 الکتروکار ec-10 در دو مدل طراحی و تولید شده است:
• مدل گلویی، روده و طوقه آبکاری شده
• مدل گلویی، روده و طوقه استیل

از لحاظ قیمت بین این دو مدل تفاوتی وجود دارد. این اختلاف قیمت به دلیل طراحی و کارایی آنها است. در نهایت از هر دو دستگاه استفاده می شود ولی تفاوت اصلی آنها در این است که در چرخ گوشت طرح امگا با گلویی، روده و طوقه ی استیل ما می توانید به طور مداوم از چرخ استفاده کنیم. مورد دیگر اینکه از لحاط بهداشتی این مدل در سطح بالاتری قرار دارد. علاوه بر آن شست و شوی راحت تری نیز دارد. 

چرخ گوشت الکتروکار مدل 17-ECچرخ گوشت الکتروکار مدل EC17

چرخ گوشت الکتروکار مدل EC17 یک دستگاه چرخ گوشت خانگی بسیار پرکاربرد و عالی است که این معضل را بر طرف نموده است. این محصول با کارکردی مداوم و با بازدهی 150 کیلوگرم در ساعت شرایط ایده الی را فراهم می آورد. چرخ گوشت الکتروکار 12 دارای موتور قدرتمند یک اسب بخار با مکانیزم گیربکسی است. قیمت پایینی که این محصول دارد هر خانواری را مجاب می کند تا در صورت نیاز به این دستگاه این مدل را خریداری نمایند. کارکرد بی نقص آن سبب جلب رضایت خریداران آن گردیده است.

لیست قیمت چرخ گوشت الکتروکار

جهت دریافت لیست قیمت چرخ گوشت الکتروکار می توانید به سایت فیدار مراجعه نمایید. قیمتها کاملا به روز شده و از این بابت مشتریان می توانند اطلاعات کافی راجع به قیمت و مشخصات هر دستگاه به دست آورند. وجود لیست قیمت انواع مدل های چرخ گوشت الکتروکار در این صفحه به جهت ایجاد شرایط مقایسه برای خرید چرخ گوشت می باشد. قیمت چرخ گوشت الکترو کار در مقایسه با سایر برندهای مشابه بسیار پایین تر بوده و محبوبیت بسیاری در بین خریداران دارد. وجود عمر مفید و دوام بالای آن سبب پوشش بازار توسط این برند شده است.

لیست قیمت چرخ گوشت الکتروکار

لیست قیمت چرخ گوشت الکتروکار

لیست قیمت چرخ گوشت الکتروکار نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار

وجود نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار سبب رفاه بیشتر برای مشتریان می گردد. شرکت فیدار با ارسال دستگاه چرخ گوشت به سراسر ایران برای تمامی مشتریان خریدی آسان، سریع و مطمئن را فراهم می نماید. فیدار به عنوان نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار در تهران با تخصصی ترین مرکز خرید چرخ گوشت الکتروکار می باشد. ارائه گارانتی اصلی و مشاوره در زمینه خرید و فروش چرخ گوشت یکی دیگر از خدمات این فروشگاه می باشد. شما عزیزان میتوانید با دریافت بهترین مشاوره خریدی مطمئن داشته باشید.

خرید چرخ گوشت الکتروکار

چرخ گوشت الکتروکار دستگاهی صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که خرید آن به سوپر پروتئین ها، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی پیشنهاد می شود. در خرید چرخ گوشت الکتروکار این نکته حائز اهمیت است که به نوع کاربرد و کارایی آن توجه کنیم. چرخ گوشتهای الکتروکار در دو گروه دسته بندی می شوند. چرخ گوشت صنعتی و چرخ گوشت نیمه صنعتی. هر یک از این گروه ها به دو گروه چرخ گوشت گیربکسی و چرخ گوشت تسمه ای تقسیم می گردد. از نظر کاربری نیز به دو گروه چرخ گوشت ایستاده و چرخ گوشت رومیزی تقسیم می شوند. انتخاب هریک از این دستگاه ها با توجه به نیاز فروشگاه، کارگاه و یا کارخانه و خانه صورت می گیرد.


چرخ گوشت گیربکسی الکتروکار

چرخ گوشت الکتروکار گیربکسی در انواع مختلف است. این چرخ گوشتها با برق تک فاز (AC) و یا برق سه فاز کار می کند. یکی از مدل های گیربکسی، EC-10 می باشد. این مدل از پرفروش ترین مدلهای الکتروکار است. نوع تک فاز این مدل، قدرتی برابر با 2 اسب بخار دارد و نوع سه فاز آن توان 3 اسب بخار دارد. بدنه آن از استیل ساخته شده و دوام بسسیار بالایی دارد. موتور چرخ گوشت نیمه صنعتی الکتروکار گیربکسی می باشد. این نوع مدل دارای موتورهای بسیار مناسبی هستند. ویژگی بارز این موتورها، نداشتن سر و صدای کمتر و وارد کردن ضربه کمتر به هنگام چرخ کردن است. ابعاد این چرخ گوشت رومیزی برابر 33×43×65 سانتیمتر می باشد. از این بابت به راحتی می توان گفت که نیاز به فضای بسیاری ندارد. قابل ذکر است که این مدل گرانترین چرخ گوشت شرکت الکتروکار می باشد. البته باز هم از مدلهای خارجی ارزانتر است.

بدنه چرخ گوشت نیمه صنعتی الکتروکار، تمام استیل می باشد در واقع قطعات ریز و درشت آن مانند گلویی و دهانه و تیغه و طوقه نیز از استیل ساخته شده اند. شرکت الکتروکار از سال 1392 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. مدلهای مختلفی که توسط این کارخانه تولید شده نیاز بسیاری از متقاضیان این دستگاه را تامین نموده است. البته باید گفت که محصولات تولید شده توسط الکتروکار می تواند دارای تنوع بیشتری در طراحی باشد. این مورد را به دلیل تجربه چند ساله آن می گذاریم و امید داریم در طی سالهای آتی تنوع در طراحی محصولاتش را بالا ببرد.


مزایای موتور گیربکسی: موتورهای گیربکسی مزایایی دارند نسبت به موتور های تسمه ای. به عنوان مثال می توان گفت کار کردن دستگاه های گیربکسی بسیار آرامتر و روانتر از موتو دستگاه های تسمه ای است. همچنین در هنگام کار کردن تعداد ضربه های وارد شده کمتر و نرم تر است. برای خرید چرخ گوشت بسیاری از افراد توان مالی چندانی ندارند. بنابراین به توصیه ما انتخاب چرخ گوشتهای الکتروکار بهترین گزینه می باشد. چرا که علاوه بر کارایی دارای قیمت مناسبی است که رضایت کاربر را جلب می نماید. یکی از اهداف بزرگ شرکت الکتروکار همین است که بتواند نیاز قشر کم درآمد و سطح پایین جامعه را نیز تامین نماید. به جرات می توان این کارخانه در طی این مسیر بسیار موفق و پیروز بوده است.

چرخ گوشت طرح امگا

یکی از بهترین و شناخته شده ترین نوع چرخ گوشت رومیزی، چرخ گوشت طرح امگا می باشد . طراحی آن کاملا منحصر به فرد و زیبا است. از ویژگی های آن می توان ضد آب بودن آن، بدنه استیل ، و عملکردش که حالت چرخش معکوس دارد را نام برد. از ویژگی چرخش معکوس در دستگاه می توان به هنگام کردن گوشت استفاده کرد که مانع خرابی و فشار به دستگاه می گردد.

ساختار چرخ گوشت طرح امگا ایتالیا الکتروکار تمام استیل است. این مدل در دو رنگ قرمز و استیل تولید شده است. رنگ استیل آن به شکل کاملا یکپارچه می باشد. همه مدل های الکتروکار دارای روده ای استاندارد هستند. این امر دارای اهمیت بسیاری است. زیرا در زمان چرخ کردن دیگر موادی در روده باقی نمی ماند و دستگاه کاملا تخلیه می گردد. در بسیاری از چرخ گوشت ها این طراحی به صورت غیر استاندارد است و سبب اختلال د رکار می گردد. یعنی هدایت گوشت به صورت کامل و تخلیه آن به صورت کامل به سمت پنجره و تیغه صورت نمی گیرد. دارای بودن این ویزگی در محصولات الکتروکار سبب توجه بسیاری از خریداران گردیده است. این یکی از دلایل مهم در خرید این برند می باشد.

بین سیستم علمکرد چرخ گوشت الکتروکار طرح امگا و دستگاه چرخ گوشت امگا ایتالیا شباهت بی نظیر وجود دارد.به گونه ای که تشخیص این دو از هم به راحتی صورت نمی پذیرد. در زمان گارانتی تعمیرات چرخ گوشت کاملا رایگان است.تضمین خدمات پس از فروش در ارائه محصولات الکتروکار از خدماتی است که شرکت فیدار برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()