سبد خرید 0

تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 6 آبان 1400 در ساعت 11 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار نیاز به یک فرد و یا تیم حرفه ای در این زمینه را دارد که با آگاهی و علم به این کار بتواند با تعمیر دستگاه به صورت اساسی نیاز دوباره به تعمیر کردن را از بین ببرد و محصولی را تحویل مشتری دهد که نقص و یا ضعفی نخواهد داشت. فروشگاه فیدار از جمله نمایندگی معروف چرخ گوشت الکتروکار در کشور و در شهر تهران است که با داشتن تیم پشتیبانی قوی که شامل، فروش و تعمیر است و توانسته در این زمینه با بکار گیری نوین ترین و استاندارد ترین روش ها، به تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات این محصول کاربردی بپردازد. در ادامه بیشتر شما را با این دستگاه و مشکلاتی که نیاز به تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار را می طلبد، آشنا می کنیم. 

با چرخ گوشت الکتروکار آشنا شوید

وقتی سخن از چرخ گوشت می شود باید گفت که این دستگاه کاربردی مناسب در جهت چرخ کردن گوشت با سایز های مختلف است. این دستگاه که در نوع صنعتی ساخته می شود، دارای سایز تیغه ی 12، 22، 32، 42 و 52 می باشد که هر فرد متناسب با نیاز خود و محیط صنعتی کار می تواند هر کدام از این محصولات را که خواست، سفارش دهد. این دستگاه ها در مدل های رومیزی و ایستاده طراحی می شوند و سایز های بزرگ آن ها از وجود پایه های چرخی در زیر دستگاه بهره برده اند که حمل را به راحتی ممکن می کنند.  

نمای زیبا در این محصولات جلوه نمایی می کند جلوه ای خاص با ظاهری شکیل که سبب زیبایی دو چندان برابر در دستگاه می گردد. 

جنس بدنه: جنس این چرخ گوشت الکتروکار را استیل می سازد. دلیل بکار بردن استیل در بدنه برای افزایش استقامت و مقاومت دستگاه و صد البته برای رعایت بهداشت در محصول می باشد که تمیزی را راحت می سازد. رعایت بهداشت در این محصولات از عمده مسائل برای سلامتی انسان هست. 

این محصولات در انواع گیربکسی، تسمه ای و خانگی موجودند و که انتخاب این دسته بندی ها نیز باید متناسب با نیاز مصرف کننده باشد. 

این محصول ساخت کشور ایران و از تولیدات ملی ست که در ساخت آن تمامی توانمندی های لازم بکار برده شده و دستگاهی را در برابر دید مخاطب قرار می دهد که از هر زاویه بهترین تلقی می شود چه در نما و چه در عملکرد. بازدهی این محصولات نیز فوق العاده است و همین فوق العاده بودن بازار آن ها را پرفروش نشان می دهد چرا که می توان کار را رونق بخشید که این رونق کار سبب جذب مشتری بیشتر خواهد شد. با این همه تعریف و تمجید نمی توان کیفیت آن ها را مادام العمر تضمین کرد چرا که هر دستگاهی ممکن است دچار نواسانات و همچنین مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر را به وجود بیاورد. 

این چرخگوشت ها نیز از این قاعده مبرا نیستند و چون کارایی بالایی در روز دارند، ممکن است با گذشت زمان دچار مشکلاتی گردند. در ادامه شما را با این ایرادات آشنا خواهیم کرد. 

چرخ گوشت چی بخرم

اگر از ما بپرسید که چرخ گوشت چی بخرم؟ پیشنهاد ما محصولات الکتروکار است. چرا که کیفیت و قیمت در این محصولات داخلی را تضمین می کنیم. تضمینی که به راحتی بدست نیامده بلکه مسبب افزایش کیفیت در دستگاه بوده که به وفور در تولیدات الکتروکار دیده می شود. 

در این دستگاه ها چرخ گوشت الکتروکار ۱۲، چرخ گوشت الکتروکار ec 18، چرخ گوشت الکتروکار ۳۲، چرخ گوشت الکتروکار ec11 و ... دیده می شود که از نمونه های برتر هستند.

تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار چه زمانی نیاز است

روشن نشدن دستگاه

 • اولین مشکل که نیاز به بررسی هم از سمت مصرف کننده دارد، برق نداشتن پریز است که توصیه می گردد تا ولتاژ پریز را اندازه گیری کنید و در صورت نداشتن ولتاژ در پریز، می توانید مشکل را رفع نمایید. 
 • به احتمال زیاد دوشاخه و یا سیم پریز عیب کرده است. 
 • موتور دستگاه دچار مشکل شده. در این حالت پریز برق داشته و دوشاخه نیز به پریز متصل است اما در ترمینال برق دیده نمی شود. 
 • آسیب دیدن اتصالات داخلی دستگاه

کار کردن دستگاه بدون چرخیدن موتور چرخ گوشت حلزونی

 • سمت انتهای مارپیچ محور آرمیچر: در این مورد در بعضی از موارد که خرابی جزئی باشد می توان این مورد را تعمیر کرد ولی در موارد دیگر نیاز است که این قطعه تعویض گردد. 
 • چرخ دنده های اصلی در داخل جعبه گیربکس شکسته و یا خراب شده است که باید بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. 
 • ساییده شدن  انتهای چرخ مارپیچ که موجب شده شافت اصلی با چرخ در گیر نشده و نچرخد. 

صدا دار شدن موتور در زمان کار کردن

 • موتور دستگاه خراب شده است. 
 • یاتاقان ها خراب شده اند. این مورد نیاز به تعویض دارد.  
 • پروانه ی دستگاه هرز شده است که می توان با  محکم کردن آن ها این مشکل را رفع کرد. 

  نشت گریس از جعبه دنده و خروج آن 

 • در بسیاری از چرخ گوشت ها برای درپوش از واشر های نمدی استفاده شده که در صورت خرد شدن این واشرها، گریس نشست می کند. 
 • شل شدن پیچ های جعبه دنده نیز عامل دیگر در بروز این مشکل است که با محکم شدن رفع می شود. 
 • کند شدن تیغه ی دستگاه که با تیز کردن آن می شود این مشکل را رفع نمود. 

چرخیدن گوشت به دور تیغه و نچرخیدن از شبکه

 • کند شدن تیغه 
 • فاصله ی هوایی بین تیغ و شبکه به وجود آمده 
 • چربی بیش از اندازه ی گوشت

در صورت بروز هر نوع مشکل و یا مشکلات دیگر در دستگاه بهتر است که با نمایندگی این محصولات تماس بگیرید و خود سرانه و بدون اطلاعات کافی اقدام به تعمیر آن نکنید. 

 قیمت چرخ گوشت meat grinder

قیمت چرخ گوشت meat grinder با توجه بهع سایز تیغه و نوع آن متفاوت می شود که می توانید در فروشگاه فیدار این تفاوت قیمت را ملاحظه کنید و در صورت نیاز به سه روش تلفنی، اینترنتی و حضوری اقدام به خرید نمایید. 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()