سبد خرید 0

تعمیر اره استخوان بر الکتروکار

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399 در ساعت 16 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در گذشته قصابی ها با زحمت و زور بازو گوشت ها و استخوان ها را تکه تکه میکردند که این سبب میشد تا فشار های ناشی از ضربات به دست های قصاب وارد شود و از طرف دیگری امکان داشت که بخاطر خستگی کار و یا ضعف دستان ضربات ارام شود و از طرفی این اتفاق باعث میشود استخوان به درستی برش نخورد و یا خرد شود. با گذشت زمان و با پیشرفته شدن این نوع اصناف دیگر با مشکلات همچون مشکلات گذشته مواجه نخواهید شد. همانطور که در بالا بیان شده بعد از آن همه سختی و مشقت با تولید دستگاه اره استخوان بر دیگر نیازی به زور بازو نمی باشد چرا که این دستگاه ها آنقدر پیش رفته اند که به وسیله اره و موتور دستگاه اره با سرعت زیادی در حال چرخش میباشد تا بهترین برش ها را برای اپراتور دستگاه ارائه دهد. اره استخوان بر نیز همانند سایر محصولات دارای برند های متنوع ای برای تولید می باشد که هر کدام به نوعی دارای قابلیت ها و امکانات خاصی می باشد. در این مقاله راجب به دستگاه اره استخوان بر الکتروکار توضیح میدهیم، با ما همراه باشید تا بیشتر درباره اره استخوان بر الکتروکار بدانید.

اره قصابی الکتروکار یکی از محصولات وارداتی شرکت الکتروکار میباشد که به دلیل قیمت مقرون به صرفه دارای متقاضیان بسیاری می باشد. این دستگاه در اصنافی همچون رستوران ها، قصابی ها، هتل ها، بیمارستان ها، زندان ها و... که نیاز به مصرف هایی با حجم بالا دارند استقبال و استفاده میشود.

هر دستگاه بعد از مدتی کار کردن نیاز به سرویس کردن دارد، در برخی از مواقع دستگاه دچار خرابی های میشود که در زیر به این مبحث میپردازیم:

تعمیر دستگاه اره استخوان بر الکتروکار

برای اطلاع از خرابی هایی اره استخوان بر الکتروکار خود با ما همراه باشید تا نکات مهمی را برای عیب یابی این دستگاه لحاظ کنیم:

روشن نشدن اره استخوان بر: اگر دستگاه شما روشن نمی شود برای گام اول به کلید های 0/1 دستگاه دقت کنید چرا که ممکن است کلید دستگاه بر روی حالت 0 قرار داشته باشد. احتمال بعدی کابل برق دستگاه است به مشکل خورده باشد که مورد بعدی پریز برق می باشد. در صورتی که با چک کردن این موارد مشکل کماکان پابرجاست بود باید به نمایندگان خدمات پس از فروش که دارای تجربه بالای در زمینه تعمیر اره استخوان بر الکتروکار می باشند، مراجعه نمایید.
کند شدن تیغه دستگاه: اگر با کند شدن تیغه رو به رو شدید و برای اینکه مجدد تیغه ی تیزی در اختیار داشته باشید. باید تیغه را عوض شود که برای این مورد باید به متخصصین اره استخوان بر مراجعه کرد.
شکستن تیغه دستگاه: اگر در هنگام برش گوشت یا استخون را با فشار بالا به سمت تیغه هل دهید و اگر در آن حالت تیغه کند باشد امکان شکستن تیغه اره بالا می رود. برای تعویض تیغه افراد مبتدی نباید خود به تنهای تصمیم به تعویض تیغه کنند چرا که با دستگاه آشناییت نداشته که باعث میشود به دلیل این بی اطلاعی از دستگاه باعث به وجود آمدن خسارت های بیشتر باشد.
خاموش شدن اتفاقی اره استخوان بر: در هنگام مواجه شدن با این مشکل اولین شک را به برق دستگاه اشاره کرد که باید دانست زمانی که برق دستگاه قطع میشود آن هم وسط کار مشکل جدی به شمار میرود و باید حتما دستگاه را نزد متحصیصن حرفه ای که در این زمینه دارای تجربه کاری بالایی می باشند که این مشکل را رفع کنند.
گیر کردن تیغه: ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد که در لحظه ی برش تیغه گیر کند باید در نظر داشته باشید با موجه شدن با این مشکل اولین گام خاموش کردن دستگاه باشد چرا که در این حالت موتور دستگاه در تلاش است تا تیغه گیر کرده را آزاد کند و دستگاه مججد شروع به کار کند که باید در نظر داشته باشید که با مواجه شدن با این مشکل فشار زیادی به دستگاه وارد میشود. پس با ما همراه باشید تا این مشکل را با کمک هم دیگر حل کنیم؛ در این حالت شما اولید کاری که باید بکنید این است که دستگاه را کاملا خاموش کنید تا از فشار بالایی که به دستگاه وارد می شود کم کرده و مانع خسارت بیشتر شوید، این که تیغه گیر کند دلایلی مختلف دارد که میتوان مواردی را همچون: گیر کردن مواد گوشتی وقت تیغه در معرض فشار قرار گرفته باعث کج شدن میشود که در هنگام برش با کمترین حرکت این تیغه ممکن است گیر کند که در این صورت که نتونستید مراحل را پشت سر بگذارید بیشتر از آن به دستگاه فشار نیاورید بلکه دستگاه را به متخصصان مجربی بسپارید که توانای بالای در تعمیر این محصولات دارند.
تاب برداشتن تیغه دستگاه: در هنگام برش که با فشار بالا گوشت را به سمت اره هل میدهید، سبب تاب برداشتن اره می شود که این به نوعی هم خطرناک و هم باعث خرابی بیشتر این دستگاه میشود پس با مشاهده این حالت سریعا به متخصصین مجرب مراجعه کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()