سبد خرید 0

قیمت چرخ گوشت امگا ایرانی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 15 دی 1399 در ساعت 15 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

قطعا شما نیز با چرخ گوشت امگا ایتالیایی آشنا هستید که با اختلاف زیادی نسبت به سایر برند ها در تمام دنیا دارای طرفدار های بسیاری می باشد. در ایران نیز به همین روال مردم آن در جستجوی بهترین برند با کیفیت بالا و مقاومت بسیار هستند اما اشکال کار در اینجاست که قیمت این دستگاه بشدت بالا می باشد و متقاضیان توان مالی برای خرید آن ندارد. 

در ایران شرکتی با نام امگا ایرانی (امگا صدصنعت آرا) در حال تولید تمام محصولات شرکت امگا ایتالیایی می باشد که با همان کیفیت و دقیقا مشابه همان دستگاه ها اما تنها تفاوت آن قیمت مناسب آن است که نسبت به چرخ گوشت امگا ایتالیایی دارای قیمت پایین تری میباشد تا متقاضیان برای خرید محصولات امگا ایتالیایی هزینه هنگفتی نپردازند و در این موقعیت اقتصادی خرید چرخ گوشت امگا ایرانی به صرفه ترین و با کیفیت ترین پشنهادی می باشد که به شما عزیزان میشود و این دو شرکت در مدل های نیمه صنعتی و صنعتی به تولید رسیده است.

در سالیان دور که این شرکت شروع به فعالیت کرده توانسته امروزه بیشترین متقاضیان را جذب محصولات خود کند این شرکت دستگاه های تولید میکند که از نظر قابلیت ها، کیفیت، مقاومت و ... دقیقا مشابه محصولات امگا ایتالیایی میباشد.

قیمت چرخ گوشت امگا صدصنعت آرا

این شرکت ایرانی قیمت های که برای دستگاه های خود تعیین کرده برمبنای اقتصاد کشور و وسع خرید مردم آن است تا بعد از خرید دستگاه مد نظر رضایت کامل را از خرید خود داشته باشد. از آنجا که شرکت امگا در کشور ایتالیا میباشد و اختلاف واحد پولی که ارزش های آن ها را در نظر دارد و برای وارد کردن دستگاه های این شرکت به داخل کشور بحث هزینه های گمرک و ... باعث شده تا هزینه خرید این دستگاه بیشتر از حد توان خرید مردم این کشور شود. 

چرخ گوشت امگا ایرانی TE32 کاملا از تمامی زوایا مشابه چرخ گوشت امگا ایتالیای TE32 می باشد. لازم به ذکر است که دارای همان کیفیت همان جنس و همان قدرت موتور میباشد که مجدد میتوانیم بگوییم این دو دستگاه تنها تفاوتی که دارند در در قیمت آن ها میباشد. از طرفی دیگر چرخ گوشت امگا ایرانی SE32 به نسبت چرخ گوشت امگا ایتالیایی SE32  از نظر شباهت ظاهری مشابه یک دیگر نیستند و تفاوت قیمت نیز در کنار تفاوت ظاهر باعث شده تا این دو محصول با یک دیگر مقایرت داشته باشند.

قیمت چرخ گوشت امگا ایرانی TE32

چرخ گوشت امگا ایرانی همانند سایر چرخ گوشت ها دارای تنوع بالای در سایزهای چرخ کردن گوشت می باشند از آن رو قیمت های دستگاه ها هم نسبت به یک دیگر از نظر مدل ها، سایز ها، جنس ها، برند ها و ...  متغییر میباشد. این تنوع کالا و تنوع قیمت ها به مشتریان امکان انتخاب میدهند تا بتوانند در تصمیم برای انتخاب بهترین دستگاه مصمم باشند.

قیمت چرخ گوشت امگا ایرانی  TE22

این چرخ گوشت امگا نسبت به چرخ گوشت امگا ایر انی TE32 دارای ظرفیت کمتری میباشد و به نسبت آن از خروجی کمتری برخوردار است و از دسته چرخ گوشست های نیمه صنعتی محسوب میشود .

قیمت چرخ گوشت امگا ایرانی SE32

این دستگاه هم از نظر ظاهر و کیفیت هم از نظر قدرت از بهترین چرخ گوشت صنعتی در خانواده امگا می باشد که دارای قابلیت های کاربردی است که برای تسریع در چرخ کردن گوشت و کیفیت چرخ گوشت بالا میتوان به آن اطمینان لازم را داشت که بدون خطا و مشکلی بازدهی خوبی داشته باشد.

با خرید چرخ گوشت امگا میتوانید تنوع زیادی در غذا های خود داشته باشید چرا که با چرخ کردن گوشت میتوان به راحتی گوشت چرخ شده را حالت داد و با این روش پخت گوشت به صورت بهتری شکل میگیرد. از این دستگاه ها اقلب در بیمارستان ها، رستوران ها، هتل ها، فسفود ها و ... که طبق توقع و نیاز آن مجموعه میتوان بهترین چرخ گوشت را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت قطعات چرخ گوشت امگا ایرانی

همانطور که در بالا مقایسه بین چرخ گوشت امگا ایرانی و چرخ گوشت امگا ایتالیایی انجام شده در این قسمت میخواهیم قطعات چرخ گوشت امگا را با یک دیگر مقایسه کنیم:

  • چرخ گوشت امگا ایرانی دارای بدنه مقاوم همچون چرخ گوشت امگا ایتالیایی
  • مجموعه قطعات گلویی در دو جنس چدن و استیل ضد زنگ می باشد
  • در چرخ گوشت امگا ایرانی تیغه و پنجره سالوارد ایتالیایی میباشد.
  • قدرت موتور دستگاه ها مبنی بر نظیاز مشتری در قدرت های بالا و پایین تولید شده است.
  • از نظر زیبایی ظاهری دارای رتبه ی بالایی میباشد.
  • تنوع در ابعاد دستگاه قدرت تصمیم گیری به مشتری میدهد.
  • جنس بدنه دستگاه دارای مقاومت بالای می باشد.

این موارد که در بالا ذکر شده از دسته مهم ترین مورد های هستند که تاثیر بسزایی بر قیمت چرخ گوشت امگا ایرانی میگذارند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()